Personel Genel Müdürlüğü

Personel Genel Müdürlüğü

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) Aracılığıyla Yapılan Sürekli İşçi Alımı Kura Çekimi Duyurusu

31 Ekim 2019

Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 14-18 Ekim 2019 tarihleri arasında açık sürekli İşçi alımı ilanına adaylar tarafından başvuruda bulunma işlemleri tamamlanmıştır.


Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Bakanlığımıza gönderilen nihai listelerde isimleri yer alan adayların Noter huzurunda kura çekim işlemleri; Temizlik Görevlisi meslek kolu için Personel Genel Müdürlüğümüzce, Güvenlik Görevlisi meslek kolu için ise, adayların müracaat etmiş olduğu ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerimizce ekli listede belirtilen adreslerde 06 Kasım 2019 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Nihai listelerde isimleri yer alan başvuru sahipleri, kura çekimini duyuru ekinde yer alan adreslerde izleyebileceklerdir.

Bu ilan tebliğ niteliğinde olup, adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

Kura çekim yerleri için tıklayınızFacebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır