Personel Genel Müdürlüğü

Personel Genel Müdürlüğü

Sürekli İşçi Alımına Dair Sözlü Sınav Sonuçları

25 Aralik 2019

4857 Sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, Bakanlığımıza işçi alımına (Temizlik Görevlisi-Güvenlik Görevlisi) dair Sözlü Sınavlar, 09-13 Aralık 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş olup, Sözlü Sınav sonucunda belirlenen asil ve yedek adaylar ile sınavı kazanamayan adayların isimleri aşağıda belirtilmiştir.

SONUÇ İÇİN TIKLAYINIZ.

1-Sınav sonuçlarına itirazda bulunacak adaylar bu itirazlarını; sonuçların Bakanlığımız www.csb.gov.tr internet adresinde ilan edildiği tarihi izleyen 7 (Yedi)  gün içinde (26 Aralık 2019 - 02 Ocak 2020 ) sözlü sınava girmiş oldukları ilgili sınav komisyonlarına 02.01.2020 tarihi mesai saati bitimine kadar elden veya posta yolu ile yapabileceklerdir. (T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adresi olmayan dilekçe, faksla yapılan itiraz ile süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacak olup, ayrıca posta veya kargo yolu ile yapılan başvurularda meydana gelen gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

2- İtiraza ilişkin kararlar; ilgili sınav komisyonu tarafından itiraz sahiplerine iadeli-taahhütlü posta ile bildirilecektir. İtiraz sürecinin tamamlanmasını müteakip, nihai sonuç listeleri Bakanlığımız www.csb.gov.tr  internet adresinde yayınlanacaktır.

Adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

Not: 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri çerçevesinde adayların T.C. kimlik numaraları gizlenerek ilan edilmiştir.Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır