Personel Genel Müdürlüğü

Personel Genel Müdürlüğü

Sürekli İşçi Alımına Dair Sözlü Sınav Duyurusu

04 Aralik 2019

4857 Sayılı İş Kanunu ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, Bakanlığımıza sürekli işçi alımına (Temizlik Görevlisi-Güvenlik Görevlisi) dair yedek adayların da belge teslim süreci tamamlanmıştır. Bu süreçte belgelerini teslim eden ve belgelerinin incelenmesinde sözlü sınava katılma şartlarını taşıyan adaylara ait nihai isim listesi ekte yer almaktadır. LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ.  

09-13 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan Sözlü sınavın gün ve saati, Temizlik Görevlisi meslek kolu için, Personel Genel Müdürlüğü’nün, Güvenlik Görevlisi meslek kolu için ise, adayların müracaat etmiş oldukları ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlükleri’nin internet adreslerinde ve duyuru panolarında ilan edilecektir.

Not 1. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümleri çerçevesinde adayların T.C. kimlik numaraları gizlenerek ilan edilmiştir.

2.Sözlü sınav sürecinin tamamlanmasını müteakip, kazanan asil ve yedek adayların isimleri Bakanlığımız www.csb.gov.tr  internet adresinde yayınlanacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur.

 

	


Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır