Personel Genel Müdürlüğü

Personel Genel Müdürlüğü

6306 Sayılı Kanun Kapsamında Alınacak Sözleşmeli Personelin Atama İşlemleri

07 Nisan 2023

* 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun uyarınca, afet bölgesi ilan edilen illerde sözleşmeli personel olarak istihdam edilecek adayların mülakatları 30 Mart – 4 Nisan 2023 tarihleri arasında yapılmıştır.

* Mülakat sonucunda başarılı olan adayların bu hususta gerekli atama belgelerini ibraz etmek ve hizmet sözleşmesini imzalamak üzere 10/04/2023 tarihinden itibaren  11/04/2023 günü mesai bitimine kadar Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belirtilen tarihe kadar belgelerini teslim etmeyen adaylar, “Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslar”ın 11 inci maddesinin üçüncü fıkrası gereğince hakkından feragat etmiş sayılacaktır.

 

İstenilen Belgeler:

  • Dilekçe için tıklayınız
  • Sözleşmeli personel başvuru formu için tıklayınız
  • Diploma Fotokopisi ve/veya mezuniyet belgesi
  • Unvanı ile ilgili özel veya kamu kurum ve kuruluşlarında görev yaptığına dair Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden veya e-Devlet üzerinden alınacak güncel, barkotlu hizmet belgesi (SGK gün pirim sayısı yazılı olacak) ile çalıştığı iş yerinden hangi tarih aralıklarında ve hangi unvanda çalıştığını belirten belgelerin aslı
  • Fotoğraf
  • Avukatlar İçin Avukatlık Ruhsatnamesi Örneği

 

İrtibat Adresi :

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı

Personel Genel Müdürlüğü

Mustafa Kemal Mahallesi 2082. Cadde No:52 Çankaya / ANKARA

Tel: (0312) 410 15 30 -31 -80Facebook’ta Paylaş Twitter’da Paylaş Google Plus’da Paylaş Yazdır