TELEFON REHBERİ

ADI SOYADI KADRO ÜNVANI TELEFON NO ODA NO E-POSTA ADRESİ
                                                             
Evren DİNÇER Personel Dairesi Başkanı      

BAŞKANLIK BÜRO

Türkan BEDİR Ayniyat Saymanı  1509 Z-412 turkan.bedir@csb.gov.tr
Tunahan SARIYERLİ Araştırmacı (6639) 1513 Z-416 tsariyerli@csb.gov.tr
 
GENEL ATAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

GENEL ATAMA ŞEFLİĞİ

Eyüp ÇALIŞKAN Atama Şefi 1515 Z-406 eyup.caliskan@csb.gov.tr
Nuray SÜMER Şef                                              1579 Z-406 nurays@csb.gov.tr

Hüseyin KÜÇÜKYILDIZ

Tekniker 1661 Z-406 huseyin.kucukyildiz@csb.gov.tr
İbrahim AKGÜL Çev.Ve Şeh.Uzmanı 1660 Z-406 ibrahim.akgul@csb.gov.tr
Mustafa KOCAKALE Çev.Ve Şeh.Uzm. Yrd. 1522 Z-406 mustafa.kocakale@csb.gov.tr

İLK ATAMA ŞEFLİĞİ

Hayri ŞAHİN Ver.Haz.Kont.İşl.                                             1521 Z-403 hayris@csb.gov.tr
Ali MADEN Çev.Ve Şeh.Uzmanı 1521 Z-403 ali.maden@csb.gov.tr
İbrahim Etem DOĞAN Ver.Haz.Kont.İşl. 1523 Z-403 ietem.dogan@csb.gov.tr
Hande KİRİŞÇİOĞLU Programcı 1662 Z-403 hande@csb.gov.tr

YÖNETİCİ ATAMA ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Süleyman TURHAN Teknisyen (İşçi) 1519 Z-404 suleyman.turhan@csb.gov.tr
Cahit GÜNEŞ Teknisyen 1549 Z-405 cahitg@csb.gov.tr
Muhammet Taha ÇOPUR Ver.Haz.Kont.İşl. 1566 Z-406 mtaha.copur@csb.gov.tr
 
KADRO VE İSTİHDAM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
Alper KULA Şube Müdürü 1695 Z-307 alper.kula@csb.gov.tr

MEMUR KADRO ŞEFLİĞİ

Nurhan ÖZKAN Ayniyat Saymanı 1511 Z-405 nurhanoz@csb.gov.tr
Nafiye HATO Teknisyen 1536 Z-405 nafiyed@csb.gov.tr
Talat Anıl KESER Çev.Ve Şeh.Uzm. Yrd. 1511-1536 Z-405 tanil.keser@csb.gov.tr
Ali GÜLTEKİN Şef 1516 Z-405 agultekin@csb.gov.tr
Şerife KURT YAŞAR Ver.Haz.Kont.İşl. 1545 Z-405 serifek@csb.gov.tr
         
SÖZLEŞMELİ PERSONEL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet GÜRLER Şube Müdürü V. 1564 Z-408 mehmet.gurler@csb.gov.tr

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ŞEFLİĞİ

Özleyiş ŞENER BENLİ Ver.Haz.Kont.İşl.                                                 1535 Z-427 ozleyis.sener@csb.gov.tr
Songül DUMANLILAR Ver.Haz.Kont.İşl.      1530 Z-427 songul.dumanlilar@csb.gov.tr

GÖREVDE YÜKSELME VE UNVAN SINAV ŞEFLİĞİ

Neslin BÜKECİK Memur 1572 Z-426 neslin.bukecik@csb.gov.tr
Kübra BAL Memur 1573 Z-426 kubra.bal@csb.gov.tr
Elif Sinem TOPCU Memur 1613 Z-426 esinem.topcu@csb.gov.tr
         
DİSİPLİN VE MEVZUAT ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet SEVİM Şube Müdürü V. 1637 Z-433 mehmetsevim@csb.gov.tr

DİSİPLİN VE MEVZUAT ŞEFLİĞİ

Şahin ÖZYURT Uzman (GİH)  1655 Z-422 sahinoz@csb.gov.tr
Sevda YİĞİT Tekniker 1665 Z-422 sevdayigit@csb.gov.tr
Fevzi KILIÇ Çev.Ve Şeh.Uzm. Yrd. 1698 Z-422 fevzi.kilic@csb.gov.tr
Bilge DEMİR Mühendis 1615 Z-422 bilged@csb.gov.tr
Seçil BAŞKAN Memur 1678 Z-422 secil.baskan@csb.gov.tr
 
TERFİ VE EMEKLİLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
M.Zeki SÖNMEZ Şube Müdürü 1594 Z-424 mzeki@csb.gov.tr

HİZMET DEĞERLENDİRME VE TERFİ ŞEFLİĞİ

Gazi DENİZ APK Uzmanı  1640 Z-418 gazid@csb.gov.tr
Zinnur BİLİR Şef 1639 Z-418 zinnurb@csb.gov.tr
Uğur KÖYSÜREN Şef 1641 Z-418 ugurk@csb.gov.tr
Ayhan ÖZBAY Büro Görevlisi (İşçi) 1642 Z-418 ayhano@csb.gov.tr
Mehtap SOYLU Ver.Haz.Kont.İşl.                                             1638 Z-418 mehtap.soylu@csb.gov.tr
Yasemin EREN Ver.Haz.Kont.İşl.                                                1652 Z-419 yasemin.eren@csb.gov.tr
Emine TURAN Bilgisayar İşletmeni 1557 Z-419 emine.turan@csb.gov.tr

MEMUR EMEKLİLİK İŞLERİ ŞEFLİĞİ

Hayri KILIÇ Şef                                             1696 Z-420 hayrik@csb.gov.tr
Yücel BOYACI Uzman (GİH)  1697 Z-420 yucelboyaci@csb.gov.tr
Haydar ALTUNTAŞ Büro Görevlisi (İşçi) 1677 Z-420 haydaral@csb.gov.tr
Adem ÇİĞDEM Şef 1688 Z-420 adem.ciğdem@csb.gov.tr
Hilal ATEŞ Çev.Ve Şeh.Uzm. Yrd. 1667 Z-420 hilal.ates@csb.gov.tr
 
BÜTÇE VE TAHAKKUK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
Şerafettin PEKYÜREK Şube Müdürü  1584 Z-411 serafettinp@csb.gov.tr

MEMUR TAHAKKUK ŞEFLİĞİ 

Erol KALENDER Yapı Teknisyeni (İşçi) 1505 Z-421 erolk@csb.gov.tr
Cahit ÖZTÜRK Teknisyen  (İşçi) 1503 Z-421 cahito@csb.gov.tr
Sevcan ŞAHİN Matematikçi 1506 Z-421 sevcans@csb.gov.tr
Serkan ESEN Bilgisayar İşletmeni 1507 Z-421 serkan.esen@csb.gov.tr
Seda AVCI Çev.Ve Şeh.Uzm. Yrd. 1504 Z-421 seda.avci@csb.gov.tr

BÜTÇE VE YOLLUK ŞEFLİĞİ

Necmetttin ASLANTOSUN Teknisyen (Şef)  (İşçi) 1525 Z-423 necmettina@csb.gov.tr
Hatice ÖZTÜRK Büro Görevlisi (İşçi) 1534 Z-423 haticeo@csb.gov.tr
Ekrem Bahadır EKİCİ Ver.Haz.Kont.İşl.                                                 1526 Z-423 ekreme@csb.gov.tr
 
SİCİL ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ  
Alper KULA Şube Müdürü 1695 Z-307 alper.kula@csb.gov.tr

MEMUR İZİN VE SAĞLIK ŞEFLİĞİ

Cemil YILDIRIM Şef  1684 Z-425 cemilyi@csb.gov.tr
Zahide AKSELİ Şef 1675 Z-425 zakseli@csb.gov.tr
Ali TÜFEKÇİOĞLU Büro Görevlisi (İşçi) 1679 Z-425 alitu@csb.gov.tr
Ali ÇİMEN Bilgisayar İşletmeni 1685 Z-425 ali.cimen@csb.gov.tr
Mukadder KOÇAK Şef 1682 Z-425 mukadderk@csb.gov.tr
Abdulkadir ZENGİN Memur 1668 Z-425 abdulkadır.zengin@csb.gov.tr

MAL BİLDİRİMİ VE GÜVENLİK SORUŞTURMASI ŞEFLİĞİ

Ömer Savaş YILDIRIM Bilgisayar İşletmeni 1576 Z-308 osavas.yildirim@csb.gov.tr
Ahmet DAŞDAN Ayniyat Saymanı 1578 Z-308 ahmetdas@csb.gov.tr
Salih UYAR Ekonomist  1512 Z-308 salihu@csb.gov.tr
Barış ÖZER Memur(Ş)  1512 Z-308 barıs.ozer@csb.gov.tr
Mustafa AY Hizmetli(Ş)  1576 Z-308 ay.mustafa@csb.gov.tr
 

KİMLİK ŞEFLİĞİ

Yaşar MACİT Düz İşçi  1517 Z-311 yasarm@csb.gov.tr
Ender YILMAZ Ver.Haz.Kont.İşl.                                                1595 Z-311 eyılmaz@csb.gov.tr
Lokman KOÇ Ver.Haz.Kont.İşl.   1595 Z-311 lokman.koc@csb.gov.tr
Ali ALTINAY Hizmetli 1577 Z-311 ali.altinay@csb.gov.tr
 
BİLGİ SİSTEMLERİ VE VERİ YÖNETİMİ ŞUBE  MÜDÜRLÜĞÜ 
Serkan TAŞKIN Şube Müdürü V. 1616 Z-432 serkant@csb.gov.tr

VERİ YÖNETİMİ VE İSTATİSTİK ŞEFLİĞİ

Gürhan KIRIK Araştırmacı (6191)  1657 Z-313 gurhan.kirik@csb.gov.tr
Sinan GÜLER Ver.Haz.Kont.İşl.                                                1681 Z-313 sinang@csb.gov.tr
Yusuf DEMİRGÜL Çev. Ve Şeh. Uzm. Yrd. 1574 Z-313 yusuf.demirgul@csb.gov.tr

BİMER VE BİLGİ EDİNME  ŞEFLİĞİ

MEMUR SENDİKA ŞEFLİĞİ

Hüsna SÖNMEZ Ver.Haz.Kont.İşl.                                                 1687 Z-315 husnas@csb.gov.tr

TEKNİK HİZMETLER ŞEFLİĞİ

Ali KAYA Bilgisayar İşletmeni  1686 Z-314 kaya.ali@csb.gov.tr
Yaşar AYDIN Ver.Haz.Kont.İşl. 1617 Z-314 aydin.yasar@csb.gov.tr
         
YÖNETİM HİZMETLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
ŞERAFETTİN PEKYÜREK Şube Müdürü  1584 Z-411 serafettinp@csb.gov.tr

SATIN ALMA VE AYNİYAT ŞEFLİĞİ

Serhat ALICI Ayniyat Saymanı  1693 Z-312 serhatal@csb.gov.tr
Güler ALICIOĞLU Şef 1654 Z-312 guleral@csb.gov.tr
Etem PARLAK Hizmetli 1554 Z-412  -

EVRAK ŞEFLİĞİ

Cemalettin GÜL Ayniyat Saymanı 1520 Z-317 cemalettin@csb.gov.tr
Recep MERMER Ver.Haz.Kont.İşl.                                                1529 Z-317 recepm@csb.gov.tr
N. Ferhunde YÜKSEL Ver.Haz.Kont.İşl.                                                 1621 Z-317 ferhundey@csb.gov.tr
Şadiye YENİÇİÇEK Teknisyen 1621 Z-317 sadiyey@csb.gov.tr
Halil ÖZÇELİK Teknisyen Yardımcısı 1524 Z-317 halilozcelik@csb.gov.tr
Bilal CANÖZ Hizmetli 1621 Z-317 bilal.canoz@csb.gov.tr

PERSONEL DOSYA VE ARŞİV ŞEFLİĞİ

Fehmi KARAGÖL Şef 1692 Z-316 fehmikaragol@csb.gov.tr
Ünal ŞAHİN Büro Görevlisi (İşçi) 1618 Z-316  -
Cemil MOLLAALİOĞLU Ver.Haz.Kont.İşl.                                                 1673 Z-316 cemilm@csb.gov.tr
Aykut ALUÇ Hizmetli 1692 Z-316  -
İbrahim BAHÇE Hizmetli 1672 Z-316 ibrahim.bahce@csb.gov.tr
         
İŞVEREN VE İŞÇİ İLİŞKİLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ 
Abdulhadi KARASAPAN Şube Müdürü  1569 Z-410 abdulhadi.karasapan@csb.gov.tr
İŞÇİ ATAMA VE KADRO ŞEFLİĞİ
Necmi BAŞKAYA Şef  1699 Z-429 necmi.baskaya@csb.gov.tr
Mehmet İŞMEN Teknisyen (İşçi) 1683 Z-429 mehmeti@csb.gov.tr
A. Gökçe KAFALI Büro Görevlisi (İşçi) 1669 Z-429 altayk@csb.gov.tr
Muzaffer KARABULUT Düz İşçi 1302 Z-429 muzafferk@csb.gov.tr
Ahmet Metin FIRATLI Teknisyen  (İşçi) 1532 Z-429 metinf@csb.gov.tr